Blog

Debiut zawodowy Katarzyny Niskiej!

Katarzyna Niska (Beltor Team) znana z projektu „Moja droga do zawodowstwa” podpisała kontrakt z organizacja Time of Masters i już 12 marca w Sopocie stoczy swoją pierwszą walkę, która zakończy całe przedsięwzięcie.


Paweł Jędrzejczyk podpisał kontrakt z GLORY

Paweł Jędrzejczyk (BELTOR TEAM) podpisał kontrakt z najlepszą organizacją kickboxingu na świecie – GLORY. Mistrz świata już 26 lutego zawalczy w Chicago. Wraz z nim do Stanów Zjednoczonych wyleci Tomasz Makowski, który także zyskał zaufanie włodarzy potęgi.


Jacek Kreft powraca na ścieżkę zwycięstw

Jacek Kreft (Beltor Fight Brand) z klubu Mad Dogs Gdynia udanie rozpoczął 2016 rok. 25-latek na gali FEN 10 w Lubinie pokonał przez poddanie w 1. rundzie doświadczonego Adama Golonkiewicza. „Łamator” tym samym przerwał passę dwóch porażek i dopisał do zawodowego rekordu szóstą wygraną.


Bartosz „Hulk” Chyrek zawalczy na MMA Fight Night IV

Bartosz Chyrek (Beltor TEAM, Mad Dogs Gdynia) stoczy zawodową walkę podczas MMA Fight Night IV, a jego przeciwnikiem będzie Riciardas Vaicys (MMA Knight) z Litwy.


Wlazło zwyciężył na RXF Fight Night

Michał Wlazło, zawodnik znany z Kickboxingu wspierany przez Beltor Fight Brand zanotował ogromny sukces na gali RXF 21, która odbyła się w Bukareszcie, stolicy Rumunii 14 grudnia 2015 roku.


Paweł Jędrzejczyk w BELTOR TEAM

Paweł Jędrzejczyk – polski zawodnik muay thai i kick-boxingu. Pięciokrotny Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules /Muay Thai organizacji WKN 2009/2011/2013 i organizacji WKA 2014 dołączył do BELTOR TEAM.


Garbaczewski Międzynarodowym Zawodowym Mistrzem Polski K-1

Maciek Garbaczewski, aktualny Mistrz Polski Low Kick, Mistrz Polski Full Contact z 2013 roku, wielokrotny medalista imprez międzynarodowych, zawodnik klubu TKKF Siedlce.


Mistrzostwa Świata WAKO 2015 Dublin

W dniach 21-29 listopada 2015 w Dublinie odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorów WAKO (World Association of Kickboxing Organizations). Na miejscu, nasza zawodniczka Ewa-Dobosz Bulanda stawała do walki o tytuł Mistrza Świata w Kickboxinu.


Beltor na FIWE 2015

W dniach 12-13 września, w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Fitness & Wellnes FIWE 2015. Podczas tego weekendu w Warszawskim Centrum Expo XXI swój asortyment prezentowało wiele firm powiązanych z tą branżą, czyli sprzęt, akcesoria i usługi fitness & wellness w jednym miejscu!


Czym jest Beltor?

Filozofia marki

BELTOR to więcej niż marka czy produkty sygnowane niepowtarzalnym logo. Beltor to styl życia. Świat fighterów to bardzo hermetyczne środowisko, dostępne wyłącznie dla tych, którzy żyją w imię honorowych zasad panujących w klubie i na ulicy.


Back to Top