Wydarzenia

Wydarzenia

Paweł Jędrzejczyk podpisał kontrakt z GLORY

Paweł Jędrzejczyk (BELTOR TEAM) podpisał kontrakt z najlepszą organizacją kickboxingu na świecie – GLORY. Mistrz świata już 26 lutego zawalczy w Chicago. Wraz z nim do Stanów Zjednoczonych wyleci Tomasz Makowski, który także zyskał zaufanie włodarzy potęgi.


Jacek Kreft powraca na ścieżkę zwycięstw

Jacek Kreft (Beltor Fight Brand) z klubu Mad Dogs Gdynia udanie rozpoczął 2016 rok. 25-latek na gali FEN 10 w Lubinie pokonał przez poddanie w 1. rundzie doświadczonego Adama Golonkiewicza. „Łamator” tym samym przerwał passę dwóch porażek i dopisał do zawodowego rekordu szóstą wygraną.


Bartosz „Hulk” Chyrek zawalczy na MMA Fight Night IV

Bartosz Chyrek (Beltor TEAM, Mad Dogs Gdynia) stoczy zawodową walkę podczas MMA Fight Night IV, a jego przeciwnikiem będzie Riciardas Vaicys (MMA Knight) z Litwy.


Wlazło zwyciężył na RXF Fight Night

Michał Wlazło, zawodnik znany z Kickboxingu wspierany przez Beltor Fight Brand zanotował ogromny sukces na gali RXF 21, która odbyła się w Bukareszcie, stolicy Rumunii 14 grudnia 2015 roku.


Paweł Jędrzejczyk w BELTOR TEAM

Paweł Jędrzejczyk – polski zawodnik muay thai i kick-boxingu. Pięciokrotny Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules /Muay Thai organizacji WKN 2009/2011/2013 i organizacji WKA 2014 dołączył do BELTOR TEAM.


Garbaczewski Międzynarodowym Zawodowym Mistrzem Polski K-1

Maciek Garbaczewski, aktualny Mistrz Polski Low Kick, Mistrz Polski Full Contact z 2013 roku, wielokrotny medalista imprez międzynarodowych, zawodnik klubu TKKF Siedlce.


Mistrzostwa Świata WAKO 2015 Dublin

W dniach 21-29 listopada 2015 w Dublinie odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorów WAKO (World Association of Kickboxing Organizations). Na miejscu, nasza zawodniczka Ewa-Dobosz Bulanda stawała do walki o tytuł Mistrza Świata w Kickboxinu.


Beltor na FIWE 2015

W dniach 12-13 września, w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Fitness & Wellnes FIWE 2015. Podczas tego weekendu w Warszawskim Centrum Expo XXI swój asortyment prezentowało wiele firm powiązanych z tą branżą, czyli sprzęt, akcesoria i usługi fitness & wellness w jednym miejscu!


Back to Top