Filozofia marki

Filozofia marki

akcesoria dla fighterów Beltor
nowości Beltor

BELTOR to więcej niż marka czy produkty sygnowane niepowtarzalnym logo. Beltor to styl życia. Świat fighterów to bardzo hermetyczne środowisko, dostępne wyłącznie dla tych, którzy żyją w imię honorowych zasad panujących w klubie i na ulicy.

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Przy tworzeniu marki BELTOR korzystamy z doświadczeń utytułowanych zawodników, mistrzów sztuk walki, wspieranych przez liczne grono naukowców i technologów. Stosujemy tylko surowce i materiały o najwyższej trwałości i wysokiej odporności na uszkodzenia. Szereg sprawdzonych rozwiązań technologicznych maksymalizuje poziom bezpieczeństwa podczas stosowania i zapewnia komfort, jakiego użytkownik potrzebuje. Jakość i bezpieczeństwo są naszym priorytetem, dlatego każdy produkt jest dokładnie sprawdzany na wielu poziomach kontroli jakości.

Suplementy BELTOR są stworzone specjalnie dla najbardziej wymagających wojowników – zapewniają wzrost siły, dynamiki i wytrzymałości, a jednocześnie przyspieszają odpowiednią regenerację po treningu. Wszystko po to, by wspomóc prawdziwych fighterów w osiąganiu nadrzędnego celu: zwycięstwa.

Dodano w Informacje o nowościach

Udostępnij

Back to Top