Technologie Beltor

TECHNOLOGIE BELTOR

Jakość i bezpieczeństwo są naszym priorytetem, dlatego każdy produkt przechodzi przez wielopoziomowy proces kontroli jakości. Tworząc markę BELTOR stosujemy najwyższej jakości surowce i materiały. Szereg sprawdzonych rozwiązań technologicznych maksymalizuje poziom bezpieczeństwa.
technologia thumb-lock-system

THUMB LOCK SYSTEM Technologia polegająca na zablokowaniu kciuka tak, aby przylegał do pięści. Dzięki zastosowaniu skórzanego łącznika, kciuk użytkownika rękawic jest o wiele bezpieczniejszy, a ryzyko wybicia wyżej wymienionego palca jest zminimalizowane niemal do zera.

technologia x-triple-layer-system

X-TRIPLE LAYER SYSTEM Akcesoria w których zastosowano tę technologię charakteryzują się większą wytrzymałością oraz odpornością na zniekształcenie strefy aktywnej produktu. System oparty jest na wykorzystaniu ręcznie wyprofilowanego wkładu składającego się z 3 warstw o zróżnicowanej twardości i grubości

technologia x-four-layer-system

X-FOUR LAYER SYSTEM System oparty na zastosowaniu czterech warstw gęstej ręcznie profilowanej pianki. Dzięki tej technologii akcesoria w których została użyta, są niemal całkowicie odporne na zniekształcenie, a ich profil przez długi okres czasu pozostaje taki jak bezpośrednio po zakupie.

technologia double-layer-protection

DOUBLE LAYER PROTECTION System oparty jest na wykorzystaniu ręcznie wyprofilowanego wkładu składającego się z 2 warstw o zróżnicowanej twardości i grubości. Akcesoria w których zastosowano tę technologię charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz komfortem podczas treningu.

technologia heat-release-system

HEAT RELEASE SYSTEM Oparta na perforacji symetrycznej technologia, zapewniająca odprowadzenie ciepła. System HEAT RELEASE charakteryzuje się nie tylko normowaniem temperatury ale odgrywa także dużą rolę w dbaniu o higienę użytkownika.

technologia air-mesh-cool-system

AIR MESH COOL SYSTEM Podwójna polipropylenowa siatka typu MESH, której konstrukcja ułatwia przenikanie powietrza do wnętrza akcesoriów przez co pozwala utrzymać higienę użytkownika na wysokim poziomie.

technologia strong-velcro

STRONG VELCRO Udoskonalona technologia tradycyjnego zapięcia rzepowego typu velcro, przedłużająca czas użytkowania zapięcia, jednocześnie zapobiegając niekontrolowanym rozpięciom.

technologia antishock-gel-system

ANTISHOCK GEL SYSTEM Specjalistyczna masa żelowa absorbująca w dużym stopniu moc uderzenia. Technologia charakteryzuje się zminimalizowaniem ryzyka kontuzji użytkownika przy użyciu pełnej mocy podczas treningu osób trzecich.

technologia sweat-control

SWEAT CONTROL Technologia oparta na wykorzystaniu specjalnej tkaniny odprowadzającej pot jednocześnie przyspieszając jego ewaporację.

technologia heavy-eight

HEAVY EIGHT Uniwersalna technologia oparta na zastosowaniu wkładu zwiększającego masę rękawicy. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest podwyższenie poziomu wydajności użytkownika podczas treningu.

technologia neogel-system

NEO GEL SYSTEM Rozwiązanie oparte na zastosowaniu specjalistycznej masy żelowej, absorbującej w dużym stopniu moc uderzenia. Technologia charakteryzuje się zminimalizowaniem ryzyka kontuzji użytkownika.

technologia thp-system

THP SYSTEM (THUMB HIT PROTECTOR) Specjalny system ochronny polegający na zastosowaniu modułu absorbującego siłę uderzenia skierowanego na kciuk. Technologia ta zwiększa w dużym stopniu bezpieczeństwo użytkownika podczas treningu oraz walki.

technologia tpr-system

TPR SYSTEM (THERMO PLASTIC RUBBER) Specjalny system, który zapewnia dopasowanie do pachwiny użytkownika zapobiegając jednocześnie bolesnym otarciom powstającym przy silnych uderzeniach.

open-hand-system

Open Hand System – System otwartej dłoni

tested-protector

TESTED PROTECTOR – Przetestowana ochrona

genuine-cowhide-leather

GENUINE COWHIDE LEATHER – Naturalna skóra bydlęca

technologia hand-made

HAND MADE – Wykonane ręcznie

technologia ear-protection

EAR PROTECTION – Ochrona uszu

technologia full visibility

FULL VISIBILITY – Pełna widoczność

Back to Top