Rękawice przyrządowe Punch

Rękawice przyrządowe Punch

BELTOR » AKCESORIA » RĘKAWICE PRZYRZĄDOWE PUNCH

Zalety rękawic przyrządowych Punch

owijka zabezpieczająca nadgarstek
zapewniają dobrą wentylację – system air mesh
wysokiej jakości naturalna skóra bydlęca
mocne i wytrzymałe zapięcie na rzep StrongVelctroSystem
podwójny szew (trójskrętna nić poliestrowa)
pianka doskonale amortyzująca siłę ciosów – Tested Protection
otwarty kciuk
kształt zapewniający pełne zaciśnięcie pięści
wykonanie ręczne z dbałością o najmniejszy szczegół

Informacje o produkcie

Przyrządowe rękawice treningowe przeznaczone do treningu na worku oraz innych przyrządach treningowych. Model Punch został wykonany ręcznie z wyselekcjonowanej skóry bydlęcej co pozwoli na lata efektywnych treningów. Przyrządówki marki Beltor są znacznie lżejsze od standardowych rękawic bokserskich przez co ułatwiają pracę na worku i tarczach. Do zszycia rękawic, użyta została nić trójskrętna wykonana w 100% z bardzo mocnych włókien poliestrowych.

DOSTĘPNE ROZMIARY
M L XL
DOSTĘPNE KOLORY

Przejdź do e-sklepu


POZNAJ TECHNOLOGIE

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcyjnych stworzyliśmy profesjonalne produkty, które przewyższają klasyczne pod względem jakości, bezpieczeństwa oraz komfortu ich użytkowania.

OWIJKI BOKSERSKIE

Do rękawic Przyrządowych Punch zaleca się stosować owijki Bokserskie Beltor. Owijki bokserskie chronią dłoń przed kontuzją, zapewniają doskonałe usztywnienie dłoni oraz umożliwiają właściwe zaciśnięcie pięści. Zobacz video, jak prawidłowo wiązać owijki bokserskie!

DLACZEGO BELTOR?

Wysoki standard produkcji oraz współpraca ze znanymi sportowcami pozwoliła nam na stworzenie produktów najwyższej jakości. Akcesoria do sportów walki marki Beltor, to dobry wybór każdego prawdziwego fightera.

Ready to Fight?

Back to Top