Rękawice MMA One

Rękawice MMA One

BELTOR » AKCESORIA » RĘKAWICE MMA ONE

Zalety rękawic MMA One

pianka zabezpieczająca kciuk przed kontuzjami – ThumbHITProtection
dwuwarstwowa pianka absorbująca siłę ciosów – system DoubleLayerProtection
OpenHandSystem
wysokiej jakości naturalna skóra bydlęca GenuineCowhideLeather
podwójne zszycie poliestrową nicią trójskrętną
mocne zapięcie rzepowe StrongVelcroSystem
owijka stabilizująca nadgarstek
wykonane ręcznie
funkcyjne zamykane suwakiem etui

Informacje o produkcie

Model One został zaprojektowany z przeznaczeniem dla zawodników ceniących sobie maksymalny komfort podczas chwytów, duszeń, czy dźwigni. Wzorowane na modelu jednej z największych światowych federacji MMA przeznaczone są głównie do walk z wykorzystaniem elementów grapplingu. Model One wykonany został ręcznie z wysokiej jakości naturalnej skóry bydlęcej w systemie OpenHand, a przy jego zszyciu zastosowano trwałe włókna poliestrowe w postaci trójskrętnej nici. Gruba i odpowiednio wypełniona część ochronna rękawicy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a wykonana z gęstej pianki poduszeczka na kciuku zabezpiecza go przed kontuzją. Do rękawic MMA dołączone jest funkcyjne i trwałe etui zapinane na suwak, chroniące rękawice podczas ich przechowywania i transportu.

DOSTĘPNE ROZMIARY
M L XL
DOSTĘPNE KOLORY

Przejdź do e-sklepu


POZNAJ TECHNOLOGIE

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcyjnych stworzyliśmy profesjonalne produkty, które przewyższają klasyczne pod względem jakości, bezpieczeństwa oraz komfortu ich użytkowania.

TABELA ROZMIARÓW

tabela rozmiarów rękawic mma

DLACZEGO BELTOR?

Wysoki standard produkcji oraz współpraca ze znanymi sportowcami pozwoliła nam na stworzenie produktów najwyższej jakości. Akcesoria do sportów walki marki Beltor, to dobry wybór każdego prawdziwego fightera.

Ready to Fight?

Back to Top