Kask ochronny Top Pro

Kask ochronny Top Pro

BELTOR » AKCESORIA » KASK OCHRONNY TOP PRO

Zalety kasku ochronnego Top Pro

ręczne wykonanie z dbałością o każdy szczegół
zastosowanie skóry naturalnej przedłużającej żywotność produktu
podwójna warstwa ochraniacza w celu lepszego tłumienia uderzeń
system odprowadzania ciepła dla komfortu i higieny użytkowania
wzmocniony rzep zapobiegający niechcianemu rozpinaniu
dodatkowa ochrona uszu
pełna widoczność

Informacje o produkcie

Kask Top Pro Beltor jest nieocenionym narzędziem każdego fightera, idealnym wsparciem w treningu amatorskim i profesjonalnym. Ochraniacz został wykonany ręcznie z naturalnej skóry bydlęcej, co przekłada się na jego trwałość i żywotność. Dzięki zastosowaniu technologi Double Layer Protection, użytkowanie sprzętu będzie bezpieczne i komfortowe. Ponadto, kask został wyposażony w system HeatRelease, który zadba o odprowadzanie ciepła, oraz higieniczne użytkowanie. System zapięć rzepowych Strong Velcro świadczy o ich wytrzymałości, a Ear Protection zapewnią pełną słyszalność i jednocześnie bezpieczeństwo uszu. Dodatkową zaletą kasku jest nieograniczona widoczność użytkownika, dzięki Full Visibility System. Mnogość technologii, oraz umiejętne ich połączenie daje w rezultacie produkt najwyższej klasy, który spełni wymagania najbardziej wymagających użytkowników.

DOSTĘPNE ROZMIARY
S M L XL
DOSTĘPNE KOLORY

Przejdź do e-sklepu


POZNAJ TECHNOLOGIE

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcyjnych stworzyliśmy profesjonalne produkty, które przewyższają klasyczne pod względem jakości, bezpieczeństwa oraz komfortu ich użytkowania.
tested-protector
silny i wytrzymały rzep
naturalna skóra bydlęca
wykonane ręcznie
ochrona uszu
pełna widoczność

TABELA ROZMIARÓW

Tabela kask top pro

DLACZEGO BELTOR?

Wysoki standard produkcji oraz współpraca ze znanymi sportowcami pozwoliła nam na stworzenie produktów najwyższej jakości. Akcesoria do sportów walki marki Beltor, to dobry wybór każdego prawdziwego fightera.

Ready to Fight?

Back to Top